+420 602 893 117 info@sipinvest.czMenu

Realizace staveb

Provádíme výstavby i rekonstrukce rodinných domů, komerčních objektů, rekonstrukce bytů, úpravy kancelářských prostor a další. Stavby provádíme hrubé či kompletně na klíč, to vše se odvíjí od přání zákazníka. Při realizaci všech prací klademe důraz na kvalitu a záruku. Před zahájením veškerých stavebních prací, si s klientem vše podrobně probereme, aby při realizaci nedocházelo k vzájemnému nedorozumění. Představy zákazníka o jeho stavbě či rekonstrukci se snažíme co nejlépe zpracovat a podle nich celé dílo provádět.

Nyní jsme dokončili

Architektonicky důmyslná stavba. Zděný dům plný moderních prvků skloubený s funkčností a pohodlím. Relaxační zónu tvoří vnitřní bazén, nad kterým je pochozí, rozsáhlá terase, pro posezení, grilování a krásný výhled na zahradu kolem domu. V suterénu domu jsou prostory pro prádelnu, sklad, technickou místnost. Zajímavou konstrukcí domu je bezkrovová soustava. Hlavní nosnou a tepelně izolační konstrukcí jsou velkoformátové dílce, které jsou známé např. z průmyslových hal. 

Dokončili jsme nízkoenergetický rodinný dům s bytovou jednotkou 4+1, dvěma koupelnami, prostornou šatnou a technickou místností. Další úložné prostory jsou využity pod schodištěm i v podkroví. Stavba je velmi dobře navržena z hlediska časové náročnosti na výstavbu. Nejsou zde složité konstrukce, které prodražují celkovou stavbu.

Právě stavíme

Rodinný dům

Nyní realizujeme zděnou stavbu, která splní nároky dvougenerační rodiny, dům se dvěma samostatnými vstupy. Stavba je dvoupodlažní, nepodsklepená se sedlovou střechou. Dva samostatné vchody do domu jsou z čelní strany. Obvodové zdivo je z broušených cihel. U domu je navržen komín z vnější strany budovy. Celá stavba je plánovaná jako velmi úsporná, energetická náročnost typu B. Stropní konstrukce nad přízemím je navržena z keramického, panelového systému.

Důmyslný rodinný dům

Nyní realizujeme stavbu z pórobetonového zdiva v nově vznikající lokalitě u Berouna. Budova má účelově rozdělené části na technickou a denní v přízemí, samostatnou noční část v patře. Prostorná garáž zajistí pohodlné parkování až 3 vozidel i prostor pro uskladnění zahradní techniky. Veškeré technické vedení je u tohoto domu vedeno ve stropech a tím je velmi dobře ukryté a zároveň snadno přístupné. Také poskytuje možnost do budoucna rozšíření o další techniku, jako je rekuperace.