+420 602 893 117 info@sipinvest.czMenu

Rozpočty

Zabýváme se zpracováváním podrobných položkových rozpočtů staveb a výkazů výměr již od roku 1998 v systém euro-CALC dle aktualizované cenové soustavy URS. Zaměřujeme se na výstavbu domů, budov, hal, skladů, sportovních hřišť, parků, komunikací i inženýrských sí­tí.

Námi vypracovaný rozpočet je zpracovaný do detailů a zákazník se v něm velmi dobře a snadno orientuje. Má podrobné informace o tom, jaká práce se provádí na konkrétním úseku stavby a jaké komponenty jsou zde potřeba. V rozpočtech nepoužíváme takzvané agregované položky, které jsou velmi zavádějící a mohou být ve výsledku pro klienta dosti nevýhodné. Připravujeme rozpočty jak pro konkrétní zájemce, kteří nás poptávají na realizaci stavby, tak i pro firmy či architekty, kteří se zapojují do výběrových řízení.

Od roku 2009 úzce spolupracujeme s firmou GSERVIS, kde se zaměřujeme zejména na výkazy výměr a rozpočty pro typové a individuální projekty odG SERVISU.

Zpracováváme rozpočty pro banky za účelem získání hypotečního úvěru. Zpracování pro architekty a projektanty je rychlé a komplexní. Již do 48 h můžete mít vše vyhotovené, a to za ceny od 3.000 Kč

Rozpočet s výkazem výměr 1 Rozpočet s výkazem výměr 2 Výkaz výměr

Neopomenutelnou součástí naší práce je ,,slepý výkaz výměr", který mimo jiné i velmi dobře slouží k porovnání cen mezi jednotlivými nabídkami.